h

Belachelijk, niet doen en hoe halen ze het in hun hoofd

26 november 2011

Belachelijk, niet doen en hoe halen ze het in hun hoofd

Dit waren kreten die we hoorden vandaag op het Trudoplein als reactie op het plan om 60.000 banen te schrappen in de sociale werkvoorziening.

Veel mensen gaven aan iemand te kennen in de vriendenkring, familie of kennissen die bij de Ergon werkt en het belachelijk te vinden dat de bezuinigingen gehaald moeten worden bij de groep mensen die de afgelopen jaren al zo vaak zijn getroffen door bezuinigingen uit Den Haag.

Ook op het Trudoplein veel reacties
Ook op het Trudoplein veel reacties

De boodschap aan Rutte was dan ook: Niet doen! Hoe halen jullie het in je hoofd en terugdraaien; die schandalige plannen om de mensen in de sociale werkvoorzieningen hun baan af te pakken.

Bianca van Kaathoven
Raadslid SP Eindhoven

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.