h

Gezocht: ervaringen met de gemeente polis

8 februari 2020

Gezocht: ervaringen met de gemeente polis

De SP heeft onlangs gehoord dat onze gemeente de gemeentepolis misschien niet optimaal geregeld heeft.

De gemeentepolis is een collectieve zorgverzekering die een gemeente inkoopt voor de minima in de stad. Minima krijgen zo korting op de polis, en de gemeente legt zelf ook nog een bedrag per maand bij.

Om goed inzicht te krijgen in de gemeentepolis organiseren we samen met de PvdA een avond over dit onderwerp op het stadhuis. Het doel hiervan is dat onze gemeente daarna zo nodig betere keuzes kan maken voor de mensen die gebruik maken van de gemeentepolis.

Om goed te weten wat er speelt over dit onderwerp, zouden wij graag in contact komen met mensen die gebruik maken van de gemeentepolis. Wellicht zijn er mensen die dat juist níet doen, en ons willen uitleggen waarom. Wij horen graag van u via commissielid Sylvie van Dijk: s.van.dijk@eindhoven.nl of 0630195226

U bent hier